ПРО КОМПАНІЮ

ENG   UKR   RUS  


Одеська морська агенція «Інтерброкер» є однією з провідних компаній у морській галузі України з найбільш тривалим та значним досвідом роботи. Компанія була заснована у 1991 році капітаном Віталієм Оплачко, і стала першою приватною морською агенцією в Україні.

Професіоналізм, компетентність, хороша морська практика у поєднанні з кваліфікованим обслуговуванням, партнерство з наземними та морськими транспортними операторами, а також глибокі знання міжнародних та місцевих правил морської торгівлі дозволили Компанії поступово розширити та зміцнити свої позиції.

З перших днів роботи Компанії одним із основних принципів її політики стало залучення до роботи вмотивованих професіоналів, які поєднують попередній досвід роботи в морі з глибокими знаннями в галузі морських перевезень і судноплавства. Наш персонал постійно прагне поліпшити і розширити спектр наших послуг.

Система контролю якості ОМА «Інтерброкер» сертифікована відповідно до вимог стандарту ISO. Компанія була удостоєна сертифікату ISO першою серед шиппінгових агентств у країнах СНД.

З моменту свого створення пріоритетним напрямком діяльності Компанії були послуги крюінгу, що забезпечили надійний зв'язок між українськими моряками і іноземними судновласниками. Згодом Компанія поступово розширила сферу своєї діяльності. На даний час «Інтерброкер» пропонує свої послуги в наступних областях морської індустрії: агентування суден в портах, експедирування вантажів і фрахтування, бункерування суден, крюінг.
ГОЛОВНИЙ ОФІС :
65026, УКРАЇНА, м. ОДЕСА
ВУЛ. ПУШКІНСЬКА, 6


agent@interbroker.com.ua
forwarding@interbroker.com.ua
crew@interbroker.com.ua


Тел. +38 (048) 711 78 44
Тел. +38 (048) 711 78 45
Факс. +38 (048) 711 78 46

Copyright © 2017 - Interbroker.  All rights reserved.  Developed by Gonopolskyy.