КРЮІНГ

ENG   UKR   RUS  


Одеська морська агенція «Інтерброкер» працює у сфері крюїнгу з моменту свого створення в 1991 році. За ці роки ми зарекомендували себе як впливового і надійного постачальника послуг у цьому секторі. Ми співпрацюємо з багатьма судноплавними компаніями в усьому світі, але здебільшого з європейськими.

З моменту початку своєї роботи ми набули великого досвіду в підборі екіпажів для різних типів суден, в тому числі багатоцільових суховантажних суден MPP, балкерів, контейнеровозів, рефрижераторів, баржевозов, нафтових / хімічних танкерів, LPG / LNG танкерів, суден AHTS, кабелеукладачів плавучих споруд. У нас - значний досвід в підборі офіцерського складу, матросів, а також, у разі необхідності, ремонтних бригад.

Екіпажі, які ми направляємо на судна, проходять ретельний відбір. З усіма новачками в нашому крюінгу проводиться детальна співбесіда, перевіряється їхня професійна компетентність і знання англійської мови за допомогою комп'ютерного тестування. Також у ході первинної оцінки нових кандидатів ми ретельно перевіряємо їхні документи та рекомендації від попередніх роботодавців. Всі наші моряки сертифіковані відповідно до Конвенції STCW 1978 року зі змінами і доповненнями, а також згідно з іншими національними та міжнародними нормативними актами.

У нас є досвід роботи з кадетськими програмами, які є надзвичайно корисними для підготовки у відповідності до вимог молодого, вмотивованого і досвідченого персоналу в майбутньому. Кадети здебільшого відбираються з числа курсантів Одеської національної морської академії - провідного морського навчального закладу України. Деякі моряки співпрацюють з нами протягом досить тривалого періоду часу - 10 років і більше. Деякі з них прийшли до нас курсантами і молодшими офіцерами, а в даний час працюють капітанами і старшими механіками.

Наша діяльність у сфері крюінгу не обмежується лише відбором необхідного екіпажу. Ми також надаємо такі послуги: планування екіпажів, розрахунок заробітної плати, організація зміни екіпажу, бронювання квитків на літаки і наземний транспорт, оформлення віз і необхідних документів держави прапора судна, продовження терміну дії документів моряка, проведення додаткових навчальних курсів, а також організація попереднього медичного обстеження та вакцинації.ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ МОРЯКА


ГОЛОВНИЙ ОФІС :
65026, УКРАЇНА, м. ОДЕСА
ВУЛ. ПУШКІНСЬКА, 6


agent@interbroker.com.ua
forwarding@interbroker.com.ua
crew@interbroker.com.ua


Тел. +38 (048) 711 78 44
Тел. +38 (048) 711 78 45
Факс. +38 (048) 711 78 46

Copyright © 2017 - Interbroker.  All rights reserved.  Developed by Gonopolskyy.